Ogrodzenia panelowe

Panele ogrodzeniowe to obecnie jeden z najczęściej stosowanych systemów ogrodzeniowych. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim niezwykłej trwałości oraz wysokiej estetyce. Niepodważalną zaletą jest również łatwy i szybki montaż całego systemu ogrodzeń. Dostępne w naszej ofercie panele ogrodzeniowe 3D i 2D to produkty najwyższej jakości, wyposażone w nowoczesne systemy łączenia.

ogrodzenie panelowe

Szeroki wybór paneli pozwoli Państwu na optymalne dostosowanie ich do wielkości, kształtu działki oraz stylu architektonicznego znajdujących się na niej zabudowań. Oprócz szerokiego asortymentu kształtów, w naszej ofercie znajduje się także pełna gama kolorów dla oferowanych paneli ogrodzeniowych.

Obszar zastosowań dla paneli ogrodzeniowych

Szkoły

Szkoły

place zabaw

Place zabaw

Fabryki

Lotniska

magazyny

budynki użyteczności publicznej

budynki użyteczności
publicznej

obiekty wojskowe i sportowe

obiekty wojskowe
i sportowe

parki

parki

Ogrodzenia panelowe 2D

Panele 2D to system o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych dzięki wykorzystaniu zgrzewanej siatki o podwójnych poziomych drutach. PANEL 2D jest zalecany jako system ogrodzeń w miejscach, w których bezpieczeństwo jest sprawą podstawową.

 

Technologia powlekania proszkowego stosowana przez METFIX zapewnia bardzo wysoką trwałość powłoki lakierniczej. System paneli 2D składa się z paneli o różnych gabarytach i wysokościach oraz słupków dostosowanych do systemów mocujących.

Ogrodzenia panelowe 3D

Dostarczane przez firmę METFIX ogrodzenia panelowe typu 3D to profesjonalny system ogrodzeniowy, łączący w sobie wytrzymałą i solidną konstrukcję z estetycznym wykonaniem oraz bardzo wydajną ochroną antykorozyjną.

 

Atrakcyjny wygląd ogrodzenia, wysokie walory użytkowe oraz doskonały stosunek jakości do ceny sprawiają, że system ten cieszy się od wielu lat niesłabnącą popularnością i posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. 

Słupki

Profile stalowe kwadratowe i prostokątne

Proponujemy profile stalowe kwadratowe i prostokątne. Produkty wykonujemy z wysokiej jakości stali. Oferowane przez nas profile zamknięte znakomicie nadają się do spawania oraz cynkowania. Korzystamy tylko z gatunków stali, które posiadają odpowiednie przeznaczenie.

Oferowane przez nas profile wykonane w technologii gięcia na zimno dostępne są w szerokiej gamie wymiarów. Grubość ścianki wynosi od 1 do 3 mm. Nasze profile stalowe spełniają wymagania normy PN-EN 10305.

 

Wymiary:

 • 16 x 16mm
 • 20 x 80 mm
 • 40 x 40 mm
 • 60 x 40 mm
 • 60 x 60 mm
 • 70 x 30 mm
 • 80 x 80 mm
 • 100 x 100 mm


Rury stalowe

Nasze rury konstrukcyjne znajdują zastosowanie w różnego rodzaju elementach. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wieloletnią trwałość. 

Nawet po długim kontakcie z wilgocią i powietrzem nie pokrywają się warstwą rdzy. Dodatkowo są odporne na odkształcenia. Dostępne grubości ścianek od 1 do 3 mm.

 

Oferujemy rury czarne i ocynkowane ze szwem wzdłużnym w przekrojach:

 • fi 42
 • fi 48
 • fi 60

Akcesoria

Obejmy montażowe


Kapturki